panorama-kwiecien-09

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 26

Okręgu nr 26 obejmuje: część województwa pomorskiego obejmująca obszary powiatów: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski oraz

miast na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk.

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na    Nazwisko i imiona
liście

1    BIERNACKI Marek
2    TOCZEK Marek Jerzy
3    SZATKOWSKI Radosław Jan
4    ELZANOWSKI Czesław Andrzej
5    TKACZYK Jerzy Andrzej
6    LESNER Łukasz Jan
7    MASZLUCH Mirosław Józef
8    GRUCHAŁA Michał Rajmund
9    GNIAZDOWSKA Elżbieta
10   BUJANOWICZ Krzysztof Robert
11   PRUSZAK Krzysztof Ludwik
12   SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria
13   ZAWADZKI Leszek Andrzej
14   MIKOŁAJCZYK Anna
15   KELIŃSKI Tadeusz
16   MARKOWSKA Irena Maria
17   ZARZECKI Krzysztof Józef
18   ZIELIŃSKA Danuta
19   LUBCZYŃSKA-KIEŁPIŃSKA Anita Monika
20   KAMROWSKA Marta Karolina
21   KONCZANIN Bogusława
22   KRZEKOTOWSKI Jarosław Andrzej
23   PIANKOWSKA Bożena Barbara
24   KACZMAREK Jacek Piotr
25   PRZYBYLSKI Wojciech Wiesław
26   DORNIAK Krystyna Stefania
27   KUPCEWICZ Janusz Bogdan nauczyciel
28   MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek

 

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na    Nazwisko i imiona
liście

1    HORAŁA Marcin Michał
2    MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj
3    MÜLLER Piotr Józef
4    ŚNIADEK Janusz
5    ZWIERCAN Małgorzata Grażyna
6    ZARUDZKI Ryszard Janusz
7    SROKA Magdalena Joanna
8    ŁUCZYK Mariusz Wojciech
9    KARCZEWSKI Piotr Mariusz
10   DAMBEK Roman Witold
11   TREDER Adam
12   DREWA Marcin Paweł
13   WETTA Krzysztof Adam
14   MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna
15   STOLARCZYK Paweł
16   LEYK Andrzej
17   BUNIOWSKA Wiesława Barbara
18   LIS Anna
19   BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga
20   KUŻOWNIK Jan
21   BIROSZ Mariusz Krzysztof
22   TOBOLSKA Monika
23   WAŃTUCHOWICZ Anna Marta
24   BYSTRON Andrzej Grzegorz
25   KRYGIER-NOWAK Urszula Grażyna
26   KURZELEWSKA Arleta
27   KOWALSKI Michał Bartosz
28   KLAWITER Kazimierz

 

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer na    Nazwisko i imiona
liście

1    SENYSZYN Joanna
2    RUTKA Marek Andrzej
3    HASKA Karolina
4    ŁUKASZEWICZ Anna Beata
5    LUBIEWSKI Adam Marek
6    SZUBIŃSKA Bożena Leokadia
7    PONULAK Jan Stanisław
8    KUTWA Marzena
9    WIRKUS Katarzyna Gabriela
10   LAMPART Jacek Heliodor
11   GAJEWSKA Beata Krystyna
12   KWIATKOWSKI Ryszard Zygmunt
13   ŻYNIS Jakub Mikołaj
14   KOZIOŁ Krzysztof Kazimierz
15   JAROSZ Maciej
16   STENCEL Beata Krystyna
17   KOWALEWSKI Michał Stanisław
18   MARCIAK Rafał Marcin
19   ZAJĄCZKOWSKA Anna
20   CZUBALA Grażyna Teresa
21   LAMENTOWICZ Wojciech
22   SZCZOTKOWSKI Andrzej
23   DRYWA Magdalena Karolina
24   WEKWERT Paweł Władysław
25   STRZELECKA Magdalena Jadwiga
26   SŁUPECKI Jacek Ignacy
27   NOWAK Dominika Wirginia
28   STRZELCZYK Marcin Tomasz

 

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer na    Nazwisko i imiona
liście

1    DZIAMBOR Artur Erwin
2    KOZIEŁ Andrzej Mirosław
3    WAŁDOCH Marcin Piotr
4    KŁECZEK Tomasz Jan
5    LOTKOWSKI Adam
6    TRUSZKOWSKI Michał Maciej
7    SZYMCZAK Wiesława Helena
8    GRYŃ Jarosław
9    STUPKIEWICZ Magdalena
10   BRUC Piotr Sławomir
11   ŚWIECZKOWSKI Arkadiusz Krzysztof
12   WIECZOREK Łukasz Dariusz
13   SYPNIEWSKA-MARCZYK Agnieszka
14   GŁOWACKI Bartłomiej Wojciech
15   DYSZER Michał
16   KOZŁOWSKI Krzysztof Wiktor
17   JARZĘBIŃSKI Damian Piotr
18   KUBIAK Edyta
19   SZYNAKA Paulina Anna
20   WARCIKOWSKA Katarzyna Anna
21   POKRYFKA Paweł Przemysław
22   SZCZEPANIAK Agnieszka Wiktoria
23   PAPROCKA Małgorzata
24   DUDA Gabriela Teresa
25   TRELA Zuzanna Dominika
26   SUGIER Sylwia Katarzyna
27   ZBLEWSKA Maria Joanna
28   LIPSKI Przemysław Emil

 

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer na Nazwisko i imiona
liście

1 NOWACKA Barbara Anna
2 PLOCKE Kazimierz Florian
3 KONWIŃSKI Zbigniew Marek
4 KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna
5 BONNA Leszek Jacek
6 AZIEWICZ Tadeusz
7 FURGO Grzegorz Witold
8 SZUMEŁDA Radomir
9 KWIECIEŃ Janina
10 WAWROWSKA Danuta Krystyna
11 SZLAS Rafał Bogusław
12 DZIERŻYŃSKI Arkadiusz Wacław
13 ŁUCZYCKA Krystyna
14 DOMOZYCH Marika student
15 STRUK Andrzej Franciszek
16 SZCZYGIEŁ Karolina Justyna
17 MIELEWCZYK Iwona Teresa
18 SZROEDER Jaromir Jacek
19 KALINOWSKA Jolanta Maria
20 WOJTUNIK Anna Monika
21 SINGER Elżbieta
22 RYCKIEWICZ Iwona Maria
23 BONDARENKO Adam menager
24 NAMYŚLAK Hubert Konrad
25 SOPYŁŁO Tomasz Szczepan
26 SKÓRZYBÓT Igor student
27 WITTBRODT Piotr Witold
28 DĄBKOWSKI Marek Artur

Related Articles

Kultura

Zapraszamy na FERIE W MUZEUM - do 25 lutego, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 15:00

W programie:

Historia

77 rocznica męczeńskiej śmierci s. Adelgund Tumińskiej

W dniu 15.02.2022 Delegacja Klubów Konfederacji uczestniczyła w obchodach 77 rocznicy męczeńskiej śmierci s. Adelgund Tumińskiej. Uroczystości rozpoczęły się od

Turystyka

Chojnice na Trakcie Tajemnic

Chojnice z punktu widzenia turysty, który niejedno miejsce odwiedził (lipiec 2016 r.)

Religia

Domownicy Boga

Ks. Szymon Gwardzik Chojnice